ms1.org.ua
homemapmail
Меню Пошук по сайту
Опитування
Яку професію ви мрієте обрати?
Будівельник
Фермер
Військовий (міліціонер)
Бухгалтер (економіст)
Художник
Музикант
Бізнесмен
Спортсмен
Журналіст
Інженер
Артист
Лікар
Менеджер
Науковець
Педагог
Письменик
Пілот (космонавт)
Програміст
Юрист
інша професія
RSS стрічки Рекомендуємо
Миропіль в Вікіпедії
On-line система тестування
Контакти
13033
Житомирська область,
Романівський район,
смт Миропіль,
вул. Леніна, 45
тел. 9-52-82.
e-mail: mirscl@ukr.net
Погода на тиждень
rp5.ua, Погода в Мирополі
Погода в Мирополі
Статистика
ms1.org.uams1.org.ua
ms1.org.ua
Меню соціальної мережі "У шкільному колі"
Вхід || Реєстрація || Допомога

>>Форум Миропільської гімназії

Засоби навчання в Інтернеті з погляду 2017 року

10.03.2017 15:15
#1
avator
Шевчук Петро Георгійович
Вчитель
Тут буде розміщено опис ресурсів Інтернету призначених навчанню та не описаних більше ніде на сайті гімназії. Отримати оцінку більше 10 балів можна описуючи системи дистанційного навчання.
Приблизна схема опису:
1.Тип
2.Назва
3.Розробник
4.Предназначения
5.Адреса в мережі
6.Принципи доступу
7.Вартість та спосіб оплати
8.Інше
23.03.2017 21:25
#2
avator
Сергій
Гість
Випускник(учень)
Хочу вам призинтувати Lotus Learning Space розробником якого є IBM.
Він дає можливість скористатися унікальним новаторським досвідом навчання. Цей продукт задовольняє потребу у відкритому і гнучкому освітньому процесі. Ось його адреса
http://www.ucy.ac.cy/ctl/documents/telece/LotusLearningSpace.pdf
24.03.2017 08:53
#3
avator
Дохтаєв Дмитро Олексійович
Випускник(учень)
1)Браузер
2)Гугл
3)Сергій Брін, Ларрі Пейдж, Стон Бірч, Меклі Бафоу
4)Пошук інформації
5)https://www.google.ru/
6)Встановлення на компьютер
7)Безкоштовно
8)Це хороший браузер,у якому можна знаходити потрібну інформацію.
27.03.2017 11:53
#4
avator
Данилюк Софія Ігорівна
Випускник(учень)
1. Тип: пошуково - довідкова система
2. Назва: Вікіпедія
3. Розробник: Джиммі Уельс, Ларрі Сенгер
4. Предназначения: Вікіпедія може задовольнити запити навіть в дуже вузьких, специфічних галузях, ви зможете легко знайти інформацію, яка вам потрібна. Окрім того, вміст Вікіпедії вільний, пишеться спільно людьми з усього світу. Осідок ґрунтується на технології вікі — це означає, що кожен, хто має інтернет-з'єднання, може редагувати, коригувати, вдосконалювати інформацію по всій енциклопедії (за невеликим винятком, таким як захищені статті або ж головна сторінка).
5. Адреса в мережі: https://uk.m.wikipedia.org/wiki
6. Принципи доступу: якщо ви хочете знайти інформацію, то потрібно ввести слово Вікіпедія або ж адресу в мережі. Якщо ви бажаєте відредагувати сторінку - це дуже легко: просто натисніть на вкладку Редагувати вгорі сторінки, щоб змінити сторінку, або натисніть на посиланні Обговорення, а потім на Редагувати, щоб змінити відповідну сторінку обговорення. Ці дії повинні привести вас до сторінки, що містить поле редагування з вікі-текстом, який ви можете редагувати.
Внесіть Ваші зміни, заповніть поле Опис змін і натисніть кнопку Зберегти статтю, щоб зберегти всі зміни. Перед зберіганням варто перевірити, який вигляд матиме сторінка, натиснувши «Попередній перегляд». Залежно від Вашої операційної системи натискання Enter, якщо поле редагування не активне (курсор в ньому не мигає), може мати такий самий ефект, як натискання «Зберегти статтю».Для створення статті необхідно зареєструватися і переконатися в тому, що немає аналогічної статті з подібною назвою. Якщо Ви впевнилися, що статті з шуканою назвою немає, то про всяк випадок вивчіть суміжні статті — можливо, якась стаття вже містить ту інформацію, яку Ви хотіли описати. Переглянути список статей на спільну тему можна, використовуючи категорії. Також, якщо Вам відома подібна стаття,наприклад, англійською мовою (у Англомовній Вікіпедії), то серед її міжмовних посилань може бути посилання на статтю в Україномовній Вікіпедії. Не забувайте, що Вікіпедія — це енциклопедія. Переконайтеся, що предмет майбутньої статті відповідає критеріям значимості та не порушує принципів „Чим не є Вікіпедія?‟. Оберіть правильну назву для статті та правильно оформіть її.
7. Вартість та спосіб оплати: безкоштовно
8. Інше: На Вікіпедії ви ніколи не знайдете рекламу. Цей сайт повністю адаптований для пошуку потрібної інформації з відсутністю будь-якої іншої, яка завадить користувачеві зосередитися.

30.03.2017 10:34
#5
avator
Руслан
Гість
Випускник(учень)
1: Іміджборда
2: Двач
3: Абу
4: Анонімне спілкування на різні теми, включаючи науку та навчання. Для цього існують різні розділи (борди) /po, /sci, /rf
5: 2ch.hk
6: Інтернет
7: Безкоштовно, можна купити пасскод для відключення капчі
8: Анонімний форум з великою кількістю дощок (тематик). Від жидовских заговорів до хімії/фізики.
01.04.2017 23:13
#6
avator
Яцкова Анна Євгенівна
Гість
Випускник(учень)
1. Тип: браузер
2. Назва: яндекс
3. Розробник: два Аркадія – Волож і Борковський
4. Предназначения: Пошук Яндекса дозволяє шукати по Рунету документи російською, українською, білоруською, румунською, англійською, німецькою та французькою мовами з урахуванням морфології російської та англійської мов і близькості слів у реченні.
5. Адреса в мережі: https://yandex.ua/
6. Принципи доступу: Власники та адміністратори будь-якої мережі вправі встановлювати правила поведінки в своїй мережі і доступу до своїх ресурсів, обмежуючи доступ (аж до повної відмови) для тих, хто не дотримується цих правил. Всі користувачі інтернету мають рівне право на доступ до ресурсів в рамках правил, встановлених власниками цих ресурсів. Ніхто не має права нав'язувати свої правила іншим власникам і адміністраторам ресурсів.
7. Вартість та спосіб оплати: безкоштовно
8. Інше: Пошук в Яндексі здійснюється в тому числі серед зображень, відео, у блогах, в оголошеннях про продаж автомобілів тощо. Відмінністю Яндекса можна вважати алгоритм його пошуку — він сконструйований на морфологічній системі російської мови. Крім стандартних файлів HTML шукає також у файлах формату PDF (Adobe Acrobat), RTF (Rich Text Format), DOC (Microsoft Word), XLS (Microsoft Excel), PPT (Microsoft Power Point), SWF (Macromedia Flash), а також індексує формат RSS.
06.04.2017 07:28
#7
avator
Шевчук Петро Георгійович
Вчитель
Шановні десятикласники!
Браузери це не засоби Інтернет, бо ці програми локалізовані на комп'ютерах користувачів а не на серверах.
Також не усі описані вами програми та сервіси це засоби навчання.
А ще повідомляю про некоректність і скупість деяких повідомлень. Це свідчить про низький рівень інформаційних компетентностей, що і оцінюється відповідно!
З повагою, Петро Георгійович.
10.04.2017 20:55
#8
avator
Turbovskiy Sergiy Vladimirovich
Випускник(учень)
Хочу вам призинтувати ресурс Інтернету призначений навчанню Lotus Learning Space розробником якого є IBM.
Він дає можливість скористатися унікальним новаторським досвідом навчання. Цей продукт задовольняє потребу у відкритому і гнучкому освітньому процесі. Ось його адреса
http://www.ucy.ac.cy/ctl/documents/telece/LotusLearningSpace.pdf
13.04.2017 21:09
#9
avator
Яцкова Анна
Гість
Випускник(учень)
1. Тип: мережева служба
2. Назва: електронна пошта
3. Розробник: Рей Томлінсон
4. Предназначения: у першу чергу, звичайно, для отримання та відправлення листів, причому, у порівнянні з першими сервісами, сьогодні e-mail дозволяє прикріплювати до відправляється тексту різні файли, а також використовувати самі різні додаткові опції (наприклад, відстрочка відправлення листа, пересилання копії листа кільком адресатам, повідомлення про відправлення повідомлення). Крім того, електронна пошта необхідна для реєстрації на ряді сайтів, на яких адресу Вашої поштової скриньки стає або логіном, або засобом для підтвердження реєстрації на ресурсі.У першу чергу, звичайно, для отримання та відправлення листів, причому, у порівнянні з першими сервісами, сьогодні e-mail дозволяє прикріплювати до відправляється тексту різні файли, а також використовувати самі різні додаткові опції (наприклад, відстрочка відправлення листа, пересилання копії листа кільком адресатам, повідомлення про відправлення повідомлення). Крім того, електронна пошта необхідна для реєстрації на ряді сайтів, на яких адресу Вашої поштової скриньки стає або логіном, або засобом для підтвердження реєстрації на ресурсі.
5. Адреса в мережі: https://mail.ru/
6. Принципи доступу: щоб відправити повідомлення (службову записку або лист), користувач вводить його текст у комп'ютер, а потім визначає список одержувачів пошти. Після цього користувач натискає кнопку відправки повідомлення. Комп'ютер відправника передає повідомлення серверу електронної пошти, який перевіряє адресу одержувача. Пошта може зберігатися на поштовому сервері доти, поки одержувач завантажить свою програму для роботи з електронною поштою. Як тільки такий додаток завантажено, комп'ютер одержувача автоматично зв'язується з сервером електронної пошти і приймає усі на адресу користувача електронні повідомлення.
7. Вартість та спосіб оплати: безкоштовно.
8. Інше: електронна пошта (або e-mail) є дуже зручним засобом зв'язку між людьми. Якщо послати листа в іншу країну, то воно буде йти до одержувача досить довго. Якщо потрібно зателефонувати своєму другові - іноземцю, то доведеться порядно розщедритися на міжнародні переговори. Якщо потрібно відправити документ в іншу країну, можна скористатися факсом. Але за відправку факсимільного повідомлення потрібно буде також заплатити кругленьку суму. Все це, але з порівняно більшою швидкістю і малою платою (ви платите тільки провайдеру за підключення до Інтернету), можна зробити за допомогою електронної пошти. Лист, відправлений з вашої поштової скриньки, вже через кілька хвилин може бути в одержувача на іншому кінці земної кулі. Електронна пошта (або e-mail) є дуже зручним засобом зв'язку між людьми. Якщо послати листа в іншу країну, то воно буде йти до одержувача досить довго. Якщо потрібно зателефонувати своєму другові - іноземцю, то доведеться порядно розщедритися на міжнародні переговори. Якщо потрібно відправити документ в іншу країну, можна скористатися факсом. Але за відправку факсимільного повідомлення потрібно буде також заплатити кругленьку суму. Все це, але з порівняно більшою швидкістю і малою платою (ви платите тільки провайдеру за підключення до Інтернету), можна зробити за допомогою електронної пошти. Лист, відправлений з вашої поштової скриньки, вже через кілька хвилин може бути в одержувача на іншому кінці земної кулі.
14.04.2017 16:48
#10
avator
Дохтаєв Дмитро Олексійович
Випускник(учень)
1)Сайт
2)Geekbrains
3)Невідомий
4)Програмування
5)https://geekbrains.ru/
6)Через браузер
7)Спосіб оплати різний
8)Цікавий сайт,можна навчитися програмуванню.
19.04.2017 23:16
#11
avator
Васильєва Карина Олегівна
Випускник(учень)
1)Тип:онлайн освіта.
2)Назва:Lingualeo
3)Розробник:Айнур Абдулнасиров.
4)Предназначения:освітня платформа для вивчення і практики іноземної мови, побудована на ігровій механіці.
5)Адреса в мережі:https://lingualeo.com/
6)Принципи доступу:сервіс доступний через додатки для iOS, Android і Windows Phone, як веб-додаток і розширення для браузерів Google Chrome, Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera і Safari. Щоб користуватися цим сайтом, тобі потрібно буде зареєструватися через свою соціальну мережу(Вконтакте, Facebook) або за допомогою електронної пошти.
7)Вартість та спосіб оплати:безкоштовно, але можливо придбати Premium, де доступно більше можливостей.
8)Інше:дуже корисний сайт для вивчення іноземної мови, що на сьогоднішній день є провідною мовою для усіх країн світу. Це, меншою мірою, доступний і цікавий сайт.
20.04.2017 20:43
#12
avator
Циганков Руслан Сергійович
Випускник(учень)
1 Навчальний симулятор
2 City Car Driving
3 Forward Development, Ltd.
4 Для навчання водити автомобілем
5 citycardriving.ru
6 .exe launcher
7 724,89₽
8 Єсть несколько версій программи. Домашня і подготовітельна до екзамену по ПДД
25.04.2017 19:13
#13
avator
Назарук Аміна Олександрівна
Випускник(учень)
1 Сайт
2 PEP8.ru
3 ...
4 Вивчення Python3
5 PEP8.ru
6 За інтернет адресою
7 Безкоштовно
8 На сайті зібрано багато літератури про ООП та Python. Там допоможуть вивчити мову, вирішити деякі незрозумілі моменти, знайти роботу і багато іншого, що зв'язане з мовою програмування python
02.05.2017 17:57
#14
avator
Назарук Аміна Олександрівна
Випускник(учень)
http://ms1.org.ua/userbars/1.gif
19.05.2017 15:38
#15
avator
Талько Анастасія Янівна
Випускник(учень)
1. Модульне об'єктно-орієнтоване динамічне навчальне середовище, яке називають також системою управління навчанням (LMS), системою управління курсами (CMS), віртуальним навчальним середовищем (VLE) або просто платформою для навчання, яка надає викладачам, учням та адміністраторам дуже розвинутий набір інструментів для комп'ютеризованого навчання, в тому числі дистанційного.
2. Moodle (Modular Object-Oriented Dynamic Learning Environment).
3. Мартін Дугамас.
4. Moodle можна використовувати в навчанні школярів, студентів, при підвищенні кваліфікації, бізнес-навчанні, як в комп'ютерних класах навчального закладу, так і для самостійної роботи вдома.
5. https://moodle.org
6. Moodle - це безкоштовна, відкрита (Open Source) система. Вона не лише безкоштовна сама, а й не потребує для своєї роботи жодного платного програмного забезпечення. Тобто кожний навчальний заклад може впровадити у себе не просто безкоштовну і найбільш досконалу, а ще й абсолютно ліцензійну систему, не витративши жодної копійки на придбання програмного забезпечення. При цьому він може вносити зміни у код у відповідності до своїх потреб. Для отримання більше інформації - перейдіть за посиланням, що дано вище.
7. Повторююсь, Moodle - це безкоштовна, відкрита (Open Source) система. Вона не лише безкоштовна сама, а й не потребує для своєї роботи жодного платного програмного забезпечення.
8. Moodle, це система, де ви знайдете для себе справжнє значення відкритості та співпраці однієї з найбільших команд у світі по роботі з відкритим вихідним кодом.
19.05.2017 16:26
#16
avator
Віксман Дарія Олександрівна
Випускник(учень)
1. Тип: математичний сайт
2. Назва: Wolfram Mathematica
3. Розробник: Стівен Вольфрам
4. Придназначення: Стратегія розвитку цієї організації полягає в проведенні розробок по ряду напрямків, від постійного вдосконалення основних алгоритмів та інформаційних банків, до підтримки новітніх високопродуктивних комп'ютерних архітектур і технологій розгортання, розвитку абсолютно нових концепцій і можливостей, і систематичної реалізації результатів у формі нашої продукції, послуг і експериментальних програм, з метою зробити інноваційні технології доступними для найбільш широкого спектра людей і організацій.
5. Адреса в мережі: http://www.wolfram.com/?source=nav
6. Принцип доступу:це відкритий сайт і якщо ви хочете зайти на нього то введіть " Wolfram Mathematica".
7. Вартість: це безкоштовний сайт.
8. Інше: Wolfram це система, де ви зможете покращити свої знання з математики.

21.05.2017 15:22
#17
avator
Смалюк Михайло Віталійович
Гість
Випускник(учень)
1.Соціальна мережа
2.Facebook
3.Марк Цукерберг
4.Спілкування, обмін інформацією
5.https://www.facebook.com/
6.Facebook-це безкоштовна соціальна мережа для спілкування в інтернеті
7.Безкоштовна
8.Facebook — найбільша у світі соціальна мережа, що почала працювати 4 лютого 2004 року як мережа для студентів деяких американських університетів. Засновником та головою сервісу є Марк Цукерберг. За даними Alexa, сайт Facebook.com займає у світі 3 місце за відвідуваністю.[3] Станом на липень 2016 року, кількість користувачів становила 1,7 млрд, з яких 1,1 млрд відвідує свої аккаунти щодня.
23.05.2017 16:13
#18
avator
Смалюк Михайло Віталійович
Гість
Випускник(учень)
1.Приватна компанія
2.Lingualeo
3.Айнур Абдулнасиров
4.Вивчення іноземних мов
5.http://lingualeo.com/ru
6.Сервіс доступний через додатки для iOS, Android і Windows Phone, як веб-додаток і розширення для браузерів Google Chrome, Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera і Safar.
7.Безкоштовна
8.Lingualeo - освітня платформа для вивчення і практики іноземної мови, побудована на ігровій механіці. Спочатку російськомовний сервіс локалізована для турецького і бразильського ринку. На грудень 2015 року біля Lingualeo більше 13 мільйонів зареєстрованих користувачів, з них 9 мільйонів в країнах СНД. До січня 2017 року загальна кількість користувачів зросла до 15 мільйонів.
23.05.2017 16:35
#19
avator
Якимчук Анна Михайлівна
Гість
Випускник(учень)
1.Тип: сайт
2.Назва: Хімічний портал
3.Розробник: невідомий
4.Предназначения: Даний проект започатковано з метою створення місця у всесвітньому павутинні, де б кожен хімік почувався як удома, міг знайти однодумців, обмінюватись досвідом, допомагати тим, хто тільки стає на хімічну стежину.
5.Адреса в мережі: http://www.chemportal.org.ua/
6.Принципи доступу :ервіс доступний через додатки для iOS, Android і Windows Phone, як веб-додаток і розширення для браузерів Google Chrome, Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera. Для того щоб зайти на головну сторінку, достатньо лише ввести в пошукавій системі " Хімічний портал"та заєреструватися.
7.Вартість та спосіб оплати: навчання абсолютно безкоштовне.
8.Даний ресурс може стати в нагоді тим, хто:
• зіткнувся зі складностями при розв'язуванні хімічних задач.
• пише реферат, курсову, дипломну або кандидатську роботу на хімічну (або суміжну) тематику.
• шукає довідкову інформацію, наукові статті, аналітичні дані.
• бажає поділитися власними досягненнями та know-how.
• просто шукає можливості спілкування в колі однодумців.
23.05.2017 19:50
#20
avator
Кравченко Андрій
Гість
Випускник(учень)
1. Тип: Навчальний сайт
2. Назва: Duolingo
3. Розробник: Луїс фон Ан
4. Придназначення: вільна платформа вивчення мови і краудсорсінгового перекладу тексту.
5. Адреса в мережі: https://uk.duolingo.com/register
6. Принцип доступу: сервіс доступний через додатки для iOS, Android і Windows Phone, як веб-додаток і розширення для браузерів Google Chrome, Internet Explorer, Mozilla Firefox, Opera. Для того щоб зайти на головну сторінку, достатньо лише ввести в пошуковій системі " Duolingo"та заєреструватися.
7. Вартість: навчання абсолютно безкоштовне.
8. Інше: Duolingo мотивує залишатись на належному рівні, ведучи рахунок днів, протягом яких ви безперервно вивчали мову.
01.09.2017 01:46
#21
avator
pozyczkaLublin
Гість
Випускник(учень)
http://algerieinfo.org/user/profile/4248 - pożyczki Lublin Centrum KredytoweZgoda wspolmalzonka jest wymagana w sytuacji, gdy pomiedzy malzonkami istnieje wspolnota majatkowa oraz zaangazowanie na kredytach gotowkowych w Banku lacznie z wnioskowana kwota (kwota kredytu bez prowizji i ubezpieczenia) przekracza 20 tys. zl. http://162.alschool.kz/user/EvelyneCoulston/ - szybka pożyczka Lublin

Jesli masz klopoty finansowe, grozi Ci komornik, potrzebujesz pieniedzy na uregulowanie rachunkow, wakacje lub nieprzewidziane wydatki - gotowka przez Internet lub pieniadze na SMS to najlepsze rozwiazanie. Coraz wiecej osob korzysta z naszej pomocy, poniewaz proponujemy najlepsze pozyczki na dowod! Jesli skrocisz okres kredytowania - to wysokosc raty pozostanie bez zmian, jednak w kazdej racie bedziesz nadplacal wiecej kapitalu, dzieki czemu koszty odsetkowe w kazdej kolejnej racie beda jeszcze nizsze, itp. To bedzie odbywalo sie automatycznie, bez Twojego udzialu. Wejdz na nasza strone wypelnij wniosek a nasi konsultanci bezplatnie oddzwonia i przedstawia najlepsza indywidualna oferte kredytowa dobrana specjalnie dla Ciebie. http://olimp-4-love.com/blogs_post.php?id=284759 - kredyt Lublin
Splacanie calego kredytu jest tyle do dupy, ze jak pracodawca okaze sie fiutem to musisz pochylic glowe zamiast z usmiechem kazac mu sp??$?$$ac i majac nadplacony kredyt na 3-6 miesiecy do przodu spokojnie poszukac nowej pracy. Osoby, ktore maja dobra zdolnosc kredytowa moga sprawdzic podobne pozyczki bankowe , ktore sa zdecydowanie tansze niz chwilowki na raty. Uzyczaja kredytow chwilowek, w jaki sposob w inny szybka pozyczka sposob okreslane beda predkie kredyty pozabankowe, na bazie na temat regulace Kodeksu Cywilnego oraz przy poczty sposrod wzorami ustawy antylichwiarskiej. Czy ktos z Was bral moze pozyczke z Szybkiej Gotowki? to chyba jakas nowa firma i nie jestem pewna, czy mozna jej zaufac. Czy poza wymienionymi powyzej znacie jeszcze jakies chwilowki bez oprocentowania? Szybka Gotowka jest akurat z oprocentowaniem, ale pewnie ostatnio powstalo wiele nowych firm z taka promocje. http://sancakinsaatltd.com/?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=47910 - chwilówki Lublin
08.09.2017 17:21
#22
avator
kredytLublin
Гість
Випускник(учень)
<a href=http://iridiumcreativeservices.com/index.php/component/k2/itemlist/user/2090569>po&#380;yczka Lublin</a> Kredyt Gotowkowy W Getin Banku Na Dowod Warto??Platforma zajmuje sie oglaszaniem i wyszukiwaniem ofert sprzedazy oraz doradztwem na rynku nieruchomosci. <a href=http://besvelte.ru/component/easyblog/510-szybka-pozabankowa-prywatna-po%C5%BCyczka-got%C3%B3wkowa-bez-bik-szybka-pozyczka-prywatna-lublin?tmpl=component&print=1&Itemid=101>po&#380;yczki Lublin</a>
Ja tam nie wroze wielkich sukcesow temu programowi, ale w pewnych aglomeracjach moze namieszac, szczegolnie przy sensownej polityce cenowej. Kazdy obywatel Polski, przebywajacy na terenie kraju, w wieku pomiedzy 21 a 70 lat, legitymujacy sie dowodem osobistym moze zlozyc wniosek pozyczkowy.&#160;Jesli spelniasz powyzsze wymagania, wypelnij wniosek na naszej stronie, a decyzje otrzymasz w ciagu kilku minut. Wiec tak...jutro 17 dzwonic bedzie do Pana kurier na ten numer co Pan do mnie dzwonil,kurier ma juz umowe i pieniadze przewalutowalem Panu 15 tys na Euro,prosze po podpisaniu umowy i odebraniu pieniedzy zadzwonic.Dziekuje. Potrzebuje pozyczki w kwocie 10000 zl. Moze byc nawet na wysoki procent. Prosze pomoc, srodki sa mi bardzo potrzebne na &#8218;wczoraj'. Ubiegajac sie szybka pozyczke czesto nie czytamy calej tresci umowy czy adnotacji na stronie internetowej. Warto wiedziec czy cos nam nie umknelo. <a href=http://art-gabro.com/?option=com_k2&view=itemlist&task=user&id=295873>po&#380;yczka Lublin</a>

w tym miejscu zakoncze ta rozmowe gdyz jestes ignorantem ktory widzi tylko swoja dziedzine wiedzy totalnie ignorujac osiagniecia innych. piszac ze prawo to jakis efekt uboczny wolnego rynku i zbednosc systemow prawych i socjalnych pokazujesz jakim jestes ignorantem. Jakbym nagle stwierdzil, ze przeprowadzam sie do innego miasta badz kraju, to zrywam umowe najmu i baj baj. A z kredytem musialbym kombinowac - raczej nie wynajmie mieszkania za miesieczna rate. A to akurat prawda, wiecej - czasem doradca potrafi notorycznie nie odbierac telefonu jeszcze przed podpisaniem umowy (pozdrawiam Dojcze Bank i goraco nie polecam). Wiec szczytem ambicji przecietnego polaka ma byc splata rat wieloletniego kredytu. SUPER PARTIA..! a) Skad wiem, ze nie stac? Powiedzmy, ze mam w tych przypadkach dobre zrodla informacji stanie majatkowym tych ludzi. <a href=http://comflex.nl/ActivityFeed/MyProfile/tabid/57/UserId/488811/Default.aspx>kredyt Lublin</a>
04.02.2018 20:11
#23
avator
Lartopbenia
Гість
Випускник(учень)
Плюсы бухгалтерского сопровождения предприятия в РФ

Деятельность любой современной организации во многом основывается на нормальном бухгалтерском обслуживании, потому как фирме каждый квартал требуется передавать сотни бумаг налоговым инспекторам и иным надзорным органам. Для значительного числа небольших компаний содержание отдельного бухгалтера в основном штате может оказаться ощутимой статьей расходов.

Потому что работнику необходимо выплачивать зарплату, и осуществлять переводы в фонды социального страхования, приобретать дополнительную компьютерную технику и лицензии на специализированное бухгалтерское программное обеспечение.Для экономии денег в наше время крайне удобно отдавать бухгалтерию своего бизнеса на аутсорс специализированной фирме.

При таком положении дел вам не придется вникать в разные схемы создания финансовых отчётов, общаться с налоговыми инспекторами или пытаться найти мелкую ошибку в одном из квартальных отчетов. Бухгалтерское обслуживание сторонней компанией даст возможность свести все заботы о чистой бухгалтерии к перечислению денежек подрядчику раз в месяц.

Если ваша фирма работает в столице России и вы стараетесь отыскать нормального подрядчика, что все знает про <a href=http://www.praxisaudit.ru/> бухгалтерское обслуживание</a> , то вам стоит обратить ваше пристальное внимание на консалтинговую группу «Praxis».

Отладить работу всех процессов изнутри фирмы, уладить сложные юридические проблемы с клиентами и отвезти налоговым экспертам идеально чистый квартальный отчёт вам помогут работники praxisaudit.ru
07.02.2018 05:49
#24
avator
Online Payday Loan
Гість
Випускник(учень)
personal loans <a href="http://personalloans.store">personal loans</a> personal loans <a href=http://personalloans.store>personal loans</a>
08.02.2018 15:35
#25
avator
Cash Advance
Гість
Випускник(учень)
small personal loans <a href="http://personalloans.store">personal loans</a> cash today <a href=http://personalloans.store>cash loan online</a>
20.02.2018 13:07
#26
avator
Scottsnila
Гість
Випускник(учень)
http://insuranceusaauto.com/
- auto general insurance quote

<a href=" http://insuranceusaauto.com/
">unitrin kemper auto insurance
</a>
21.02.2018 19:04
#27
avator
Scottsnila
Гість
Випускник(учень)
http://insuranceusaauto.com/
- cheapest home and auto insurance

<a href=" http://insuranceusaauto.com/
">direct auto insurance athens tn
</a>

Відповідь

Ваше повне ім'я
Введіть захисний код
захисний код

© 2009-2011 Миропільська гімназія
Valid: XHTML | CSS
admin