ms1.org.ua
homemapmail
Меню Пошук по сайту
Опитування
Яку професію ви мрієте обрати?
Будівельник
Фермер
Військовий (міліціонер)
Бухгалтер (економіст)
Художник
Музикант
Бізнесмен
Спортсмен
Журналіст
Інженер
Артист
Лікар
Менеджер
Науковець
Педагог
Письменик
Пілот (космонавт)
Програміст
Юрист
інша професія
RSS стрічки Рекомендуємо
Міністерство освіти і науки України
Інтернет-портал організаційно-методичного забезпечення дистанційних олімпіад з п
Контакти
13033
Житомирська область,
Романівський район,
смт Миропіль,
вул. Леніна, 45
тел. 9-52-82.
e-mail: mirscl@ukr.net
Погода на тиждень
rp5.ua, Погода в Мирополі
Погода в Мирополі
Статистика
ms1.org.uams1.org.ua
ms1.org.ua
Меню соціальної мережі "У шкільному колі"
Вхід || Реєстрація || Допомога

>>Форум Миропільської гімназії

Обговорення участі гімназії у проекті "Хмарні сервіси в освіті"

12.10.2014 09:15
#1
avator
Шевчук Петро Георгійович
Випускник(учень)
За програмою Всеукраїнського проекту "Хмарні сервіси в освіті" (Сloud services in education) в мережі Інтернет розгорнуто приватну хмаринку Миропільської гімназії.
Вхід до хмарного середовища: https://login.microsoftonline.com/
Наші домени: @ms1.org.ua та @p7g.onmicrosoft.com
Участі гімназії у проекті відкриває нові можливості для Інтернет-підтримки навчання. Запрошую всіх до обговорення.http://dropmail.me/ru/
21.10.2014 21:45
#2
avator
Олександр
Гість
Випускник(учень)
В першу чергу потрібно розвивати сайт та розміщюватти корисну інформацію для учнів(Більше фото, відео новин)а потім долучатися до новітніх ресурсів. Почати треба з малого.


exa05729@adiaq.com
Ваш серийный номер Dr.Web: SW6S-722E-2J45-GAHE
22.10.2014 04:58
#3
avator
Шевчук Петро Георгійович
Вчитель
Цілком погоджуюсь з Олександром, щодо наповнення цього сайту, і дякую йому за слушне зауваження. Хоча на фоні шаленої динаміки розвитку Інтернету наш сайт дещо застарів (йому більше 5 років) можливості ms1.org.ua дуже і дуже мало використовувались, використовуються. В той же час зараз не можна собі дозволити на чомусь на довго зупинятись. І тому вперед до нових "висот". Можливо з погляду на перспективи ми краще будемо цінувати та використовувати раніше здобуте.
05.03.2015 07:00
#4
avator
Шевчук Петро Георгійович
Вчитель
Даю завдання кожному десятикласнику 2014-15 навчального року залишити тут повідомлення з описом однієї зі служб, послуг, можливостей, якими можна скористатися у хмарному середовищі нашої гімназії. Порядок опису може бути наступним:
1. Назва.
2. Основне призначення.
3. Щось цікаве та незвичайне про цю річ.
4. Як та для чого особисто ви користуєтесь, плануєте користуватись.
5. Не хмарний аналог вказаної вами служби, послуги чи можливості.
6. Перспективи розвитку вказаного вами сервісу.
7. Оцінка, відгук, зауваження, пропозиції щодо описаного.


https://download.drweb.ru/demoreq/home
07.03.2015 15:19
#5
avator
Сашенко Анжела Вікторівна
Гість
Випускник(учень)
1.
OneDrive
2.
Являє собою файл-хостинг - базується на хмарній організації інтернет-сервісу зберігання файлів з функціями файлообміну, створений в серпні 2007 року і керований компанією Microsoft[2][3][4]. Є частиною спектра онлайнових послуг Windows Live.OneDrive - місце, де можна зберігати, синхронізувати свої дані і ділитися ними. Інші люди зможуть отримувати доступ до ваших документів лише після того, як ви його надасте.
Один із сервісів, що надається користувачам​ Office 365 - це система збереження файлів OneDrive.
Існує два таких простори:
1) OneDrive Pro (об'ємом 1000 Gb на користувача) - корпоративний простір.Ця система надається кариствачам Office 365 та є доступною по меню після входу користувачів до корпоративного простру.
2) OneDrive (об'ємом 15 Gb на користувача) - приватний простір.Ця система надається кариствачам, що зареєстрували Microsoft-аккаунт, який може бути прив'язаний до будь-якої електронної адреси.
3.
Microsoft OneDrive (скорочено - OneDrive; раніше SkyDrive; раніше Windows Live SkyDrive; спочатку Windows Live Folders). Спочатку SkyDrive, відомий раніше як Windows Live Folders, був доступний для обмеженої кількості бета-тестерів в США. Але з 1 серпня 2007 року, доступ до сервісу був розширений для більш широкої аудиторії. Незабаром після цього, 9 серпня 2007 року служба була перейменована Windows Live SkyDrive і доступні для тестерів у Великобританії та Індії. Станом на 22 травня 2008 SkyDrive був доступний для 62 країн і регіонів. 2 грудня 2008 року, місце зберігання в SkyDrive була збільшена з 5 ГБ до 25 ГБ, і Microsoft додала окрему папку Windows Live Фотографії, що дозволило користувачам отримати доступ до своїх фото та відео, які зберігаються у SkyDrive. При цьому стало можливим додавати Користувальницькі теги» для фотографій, завантажувати в фотоальбом як фотографії, так і ZIP файли, а також переглядати метадані EXIF, такі як інформація про камеру для завантажених фотографій. Microsoft також додав підтримку повноекранного слайд-шоу фото з
допомогою Silverlight.
4.
Не використовую OneDrive для власних цілей.
5.
Зміна торгової марки SkyDrive на OneDrive, обумовлена судовим позовом проти Microsoft, супроводжується і функціональним оновленням служби. Ребрендинг вимагає великих фінансових витрат, але компанія намагається отримати користь з цього вимушеного кроку: впроваджуючи нові можливості, вона перетворює перейменування в справжній запуск хмарного сервісу.Однією з нових функцій стане спільна робота з папками. Користувач зможе надавати доступ до нових або вже існуючих папок іншим власникам облікових записів OneDrive, які отримують можливість додавати, редагувати та видаляти файли, а також підключати ці папки до своїх сховищ, щоб
використовувати їх на всіх сумісних пристроях, в тому числі за допомогою функції синхронізації. Завдяки цій можливості буде усунутий один з найбільш серйозних недоліків SkyDrive, коли програма для настільного ПК не дозволяла синхронізувати чужі папки, до яких користувач має доступ.
6.
Деякі оглядачі висловлюють припущення, що в майбутньому Microsoft може об'єднати свої суміжні розробки - Live SkyDrive, Live Mesh і Live Sync в один продукт, який дозволить синхронізувати файли в хмарі, так і за одноранговому механізму засобами однієї служби[14].OneDrive є додатком, що йде в поставці разом з Windows 8 і 8.1. На даний момент OneDrive працює на Windows, Mac, iPhone, Windows Phone, Android і дозволяє завантажувати файли до 10 Гб прямо через Провідник Windows[15].З 15 серпня 2012 року Microsoft змінила дизайн OneDrive на аналогічний Outlook.com[16].
7.
Так як я особисто не користуюсь цим сервісом можу по прочитаним відгукам від інших людей про OneDrive сказати, що це хороший розвинутий сайт, який і надалі буде розвиватись. Оцінку можна поставити одну з найкращих.
10.03.2015 20:42
#6
avator
Ковалюк Марія Олександрівна
Випускник(учень)
1.Outlook
2.Outlook — це програма, в якій можна не лише надсилати, отримувати та впорядковувати електронні повідомлення, але й керувати календарем і контактами, наприклад відомостями про друзів і ділових партнерів.
Крім того, можна через Інтернет надавати доступ до вашого календаря рідним і колегам.
Outlook є частиною Office — комплекту програмних продуктів різного типу для створення документів, електронних таблиць і презентацій та для керування електронною поштою.
3.Додати офіс 365, а саме Outlook на основі електронній пошті для Apple, iPhone, IPAD, або IPod Touch допомогою встановленої програми. Перейти мобільний телефон з OWA для Ipad або OWA для iPhone.
4.Надсилання, отримання та впорядкування електронної пошти.
5.Microsoft Outlook Express
6.Деякі оглядачі висловлюють припущення, що в майбутньому Microsoft може об'єднати свої суміжні розробки - Live SkyDrive, Live Mesh і Live Sync в один продукт, який дозволить синхронізувати файли в хмарі, так і за одноранговому механізму засобами однієї служби.
7. Я користуюся програмою "Office 365" нещодавно, але з впевненістю можу написати, що ця програма допомагає мені у навчанні, адже всю важливу інформацію я можу розмістити саме тут, в хмарному середовищі.
Щодо Outlook, я швидко і зручно можу відправляти повідомлення однокласникам та вчителям, це надає мені легкості у передачі інформації.
Оцінка: 10 із 10.
Тож я впевнена, що надалі буду активно використовувати хмарне середовище, адже це полегшить мій навчальний процес!
11.03.2015 21:29
#7
avator
Стужук Тетяна Володимирівна
Випускник(учень)
1.Video
2.З його допомогою можна легко знаходите потрібні відеозаписи в сучасному, інтуїтивно зрозумілому каталозі. Служба Office 365 Video дає змогу знаходити й переглядати відео на важливі теми й дізнаватися про цікаві ідеї в межах компанії, залишаючись у курсі справ і працюючи злагоджено на будь-яких пристроях.
3.Передайти відео простим перетягуванням. Вводити теги й дескриптори. А потім ділитися ним зі своїми колегами за допомогою розмов Yammer. Легко обмінюйтися навчальними курсами, виконавчими повідомленнями, покроковими вказівками служби підтримки тощо.Адміністратори можуть легко керувати дозволами, додавати або видаляти канали, а також виділяти ключовий вміст. І все це завдяки провідній у галузі платформі з підтримкою шифрування на базі Office 365 і медіаслужб Azure.
4.Використовую для того, щоб ділитися власними відео та переглядати відео моїх однокласників.
5.Youtube.com
6.Сервіс може вдосконалюватись, змінюючи свої можливості. Покращення будуть відчутні, якщо додадуть нові функції.
7.Сервіс хороший. Раджу його використовувати, особливо тим, хто любить поєднувати навчання з хобі.
08.04.2015 18:02
#8
avator
Пустовідко Валентина Олександрівна
Випускник(учень)
1.Календар
2.Календар призначений для планування робочого дня з можливістю загального доступу, для зберігання відомостей про призначені зустрічі і організації зібрань з колегами чи однокласниками.
3.При організації зібрань календар дозволяє переглядати особистий розклад, а також визначати, коли вільні інші учасники. Після цього можна надіслати запрошенняна на зустріч з колегами чи однокласниками.
4.Планування розкладу уроків (особливо уроку інформатики).
5.Аналогів данного календаря безліч. В кожному телефоні/комп’ютері/планшеті ми можемо знайти подібний календар з можливістю планування робочого дня/тижня. Проте далеко не в кожному з цих календарів ми зможемо дізнатись про плани своїх друзів і колег.
6.Думаю, календар буде вдосконалюватись, додаючи нові функції, змінюючи дизайн, об’єднуючись з іншими сервісами.
7.Зручний і корисний сервіс, який допоможе кожному спланувати графік робити/навчання на певний період часу. Тому цей календар я рекомендую всім, хто має багато планів і бажає їх впорядкувати.
08.04.2015 19:40
#9
avator
Холодова Дар'я Олександрівна
Гість
Випускник(учень)
Однією з програм, доступ до якої надає хмарне середовище нашої гімназії, є Word Online.
Головним його призначенням є створення, чи редагування певних документів для подальшого використання, чи збереження.
Однією з особливостей Word Online є можливість редагувати вже створенні і збереженні документи з One Drive.Якщо даний документ відкривається вперше (в програміWord Online), то він буде автоматично відкритий в режимі читання, який не надає можливості редагувати даний документ. Особливістю цього режиму є можливість надати загальний доступ та створювати коментарі як до цілого тексту, так і до окремої його частини, якщо попередньо виділити частину, яку бажаємо прокоментувати.Якщо наданий загальний доступ до документу, то надається доступ до усіх створених коментарів також.Вийти з цього режиму можна вибравши вкладку "Редагування документу", режим редагування надає можливість змінювати необхідні нам частини тексту.
Я використовую цю програму як допомогу в навчанні, яка заощаджує час та приносить мені задоволення.Здебільшого, я створюю, а не редагую документи, що надалі буду використовувати.
Аналогом Word Online може бути OpenOffice,чи Abi Word, які мають подібні можливості.
На мою думку, прогрес Word Online може полягати у можливості створення різноманітніших документів, наприклад, аналогів календаря з усіма його функціями.
Оцінка: 9 з 10, адже вигляд Word Online є дещо іншим, часто немає усіх можливостей Word Online в порівнянні з Microsoft Office Word.
Незважаючи на це, програма є досить необхідною і практичною.
Рекомендую її у використанні всім!
08.04.2015 22:29
#10
avator
Сахненко Олександр Олександрович
Гість
Випускник(учень)
1. Excel online
2.Excel online - програма для роботи з електронними таблицями, створена корпорацією Microsoft
3.завдяки тому, що лист Excel являє собою готову таблицю, Excel часто використовують для створення документів без усіляких розрахунків, що просто мають табличне представлення;
у Excel легко можна створювати різні види графіків і діаграм, які беруть дані для побудови з комірок таблиць;
його можуть використовувати звичайні користувачі для елементарних розрахунків ;
4.Створення таблиць для особистих цілей
5.Gnumeric, OpenOffice Calc.
6.Сервіс може вдосконалюватись, змінюючи свої можливості. Покращення будуть відчутні, якщо додадуть нові функції.
7.Сервіс корисний,особливо для тих чия робота пов'язана з таблицями. Оцінка 10/10
28.05.2015 10:37
#11
avator
Дьяченко Катерина Михайлівна
Випускник(учень)
За допомогою Microsoft Office Outlook 2007 можна імпортувати і експортувати календарі з Google Calendar у вигляді знімків календаря у форматі iCalendar. Ця функція дозволяє обмінювати календарі між Outlook і Google Calendar.
Передбачуване дію:

Імпорт календаря з Google Calendar в Outlook

Експорт календаря з Outlook в Google Calendar

Підписка на календарі в службі Google Calendar

Імпорт календаря з Google Calendar в Outlook

Знімок календаря являє собою копію календаря, яка не оновлюється. Для перегляду оновлень знімка календаря необхідно отримати новий знімок. Відомості про Інтернет-календарях, які оновлюються автоматично, див. Розділ Підписка на Google Calendar.

Увійдіть на Google Calendar під своїм обліковим записом.

У лівому стовпчику в групі Calendars натисніть кнопку зі стрілкою поруч з календарем, який потрібно імпортувати в Outlook.

Виберіть команду Calendar settings.

У групі Private Address натисніть кнопку ICAL.

У діалоговому вікні Calendar Address клацніть відображається веб-адреса календаря.

Натисніть кнопку ОК у вікні запрошення для імпорту календаря в Outlook.

Календар буде відкритий в календарі Outlook і доданий в область навігації в поданні календаря в групі Загальні календарі.

Примітка Імпортований календар буде статичним. Він не буде оновлюватися, незважаючи на зміни, зроблені з ним в Google Calendar. Щоб синхронізувати календар в Outlook з Google Calendar, необхідно повторити процедуру імпорту.
Підписка на календарі в службі Google Calendar

Користувачі можуть підписатися на календарі, опубліковані в службі Google Calendar. Підписка на Інтернет-календарі забезпечує своєчасне оновлення копії Google Calendar, що зберігається в Outlook. Додаток Outlook періодично перевіряє службу Google Calendar на предмет оновлень і завантажує всі виявлені оновлення в копію календаря, що зберігається в ньому.

Увійдіть в службу Google Calendar під своїм обліковим записом.

У лівому стовпчику в групі Calendars натисніть кнопку зі стрілкою поруч з календарем, який потрібно додати в Outlook у вигляді підписки на Інтернет-календарі.

Виберіть команду Calendar settings.

У групі Calendar Address натисніть кнопку ICAL.

Виділіть відображається веб-адресу та натисніть клавіші CTRL + C, щоб скопіювати його в буфер обміну Windows.

Примітка Саму посилання не виділяйте, інакше календар буде відкритий в Outlook у вигляді неоновлюваної знімка.

В Outlook виберіть у меню Сервіс пункт Параметри облікових записів.

На вкладці Інтернет-календарі натисніть кнопку Створити.

Вставте адреса, скопійований на кроці 5, натиснувши клавіші CTRL + V.

Натисніть кнопку Додати.

У полі Ім'я папки введіть ім'я календаря, яке буде відображатися в Outlook, і натисніть кнопку ОК.
Я вважаю, що його будуть застосовувати у майбутньому быльш широко ніж зараз. Це чудова програма яка полішує життя українців.

20.04.2017 20:52
#12
avator
Циганков Руслан Сергійович
Випускник(учень)
http://ms1.org.ua/userbars/2.gif
28.11.2019 17:45
#13
avator
XRumerTest
Гість
Випускник(учень)
Hello. And Bye.
14.04.2020 11:29
#14
avator
JoniahTidogah
Гість
Випускник(учень)
cbd drops cbd oil <a href=" https://cbdoilwalmart.com/ ">cbd oil online </a> cbd https://cbdoilwalmart.com/ - cbd drops

Відповідь

Ваше повне ім'я
Введіть захисний код
захисний код

© 2009-2011 Миропільська гімназія
Valid: XHTML | CSS
admin