ms1.org.ua
homemapmail
Меню Пошук по сайту
Опитування
Яку професію ви мрієте обрати?
Будівельник
Фермер
Військовий (міліціонер)
Бухгалтер (економіст)
Художник
Музикант
Бізнесмен
Спортсмен
Журналіст
Інженер
Артист
Лікар
Менеджер
Науковець
Педагог
Письменик
Пілот (космонавт)
Програміст
Юрист
інша професія
RSS стрічки Рекомендуємо
Міністерство освіти і науки України
Український центр оцінювання якості освіти - testportal.gov.ua
Контакти
13033
Житомирська область,
Романівський район,
смт Миропіль,
вул. Леніна, 45
тел. 9-52-82.
e-mail: mirscl@ukr.net
Погода на тиждень
rp5.ua, Погода в Мирополі
Погода в Мирополі
Статистика
ms1.org.uams1.org.ua
ms1.org.ua

Новини

Наш навчальний заклад став учасником програми “Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів"
ms1.org.ua

Дорогі учні, учителі та батьки!

Ми раді повідомити Вам гарну новину: за результатами відбору наш навчальний заклад став учасником програми “Healthy Schools: заради здорових і радісних школярів” – унікальної соціальної програма, яка реалізується Центром «Розвиток КСВ» та Mondelēz International Foundation і має на меті сприяти розвитку здорового харчування, фізичних активностей та свідомого ставлення школярів до власного здоров’я. 

Отже, протягом навчального року ми маємо реалізувати план здорових активностей, серед яких міні-проекти, флешмоби, челенджі, акції, вікторини, змагання, “вітамінні буми”, марафони, майстер-класи, квести, тренінги, втілення дизайнерських задумів та ще багато-багато заходів задля збереження і примноження найціннішого – ЗДОРОВ’Я наших дітей!

Перед нами відкривається грандіозна панорама діяльності, зіткана з різних напрямків (харчування, здоровий спосіб життя, фізичний розвиток, психо-емоційний стан, безпечна поведінка, профілактика захворювань, екологія, “здоровий” дизайн тощо), і досягнути бажаних результатів ми зможемо лише разом.

Тому до Програми будуть залучені всі учні, вчителі, батьки, громадськість селища, спонсори та партнери!

Додатковим мотиваційним фактором для участі є обіцяна організаторами грошова винагорода для фіналістів Програми для закупівлі обладнання для STEM-лабораторій.

Більше інформації можна отримати на сайті Програми.

Отож, до роботи у #HealthySchools_UA

19.10.2018
Учні Миропільської гімназії підписують петицію
ms1.org.ua

Учні та вчителі гімназії підписують петиції до Київради "Заборонити забудову зеленої зони київського лівобережжя вздовж затоки Десенки, урочища Горбачихи і Лівоборежної протоки та надати цій території відповідного природоохоронного статусу задля оздоровленя" https://petition.kievcity.gov.ua/petition/?pid=5909

13.05.2016
Допомога в Авдіївку

Сьогодні, 6-го лютого Миропільська гімназі передала жителям міста Авдієвка, Донецької області гуманітарну допомогу.

06.02.2017
Триває конкурс "Вчитель року"
ms1.org.ua

Команда вчителів нашої гімназії успішно бореться за перемогу.

09.12.2016
Розпочався перший тур районного конкурсу "Вчитель року"

Незважаючи на негоду команда вчителів Миропільської гімназії (Сергій Іванович та Петро Георгійович) успішно дісталися районного центру і борються за перемогу. Петро Георгійович, для цього, вчить колег додавати новини на наш сайт. 

09.12.2016
20 квітня міжнародний семірнар за програмою "Хмарні сервіси в освіт"

Делегація нашої гімназії приймає участь у  міжнародному семірнарі за програмою "Хмарні сервіси в освіт"

20.04.2016
Педагогічна виставка
ms1.org.ua

 

Наші вчителі представляють

на виставці свої здобутки

17.12.2015
Всеукраїнський семінар хмарників

За програмою Всеукраїнського проекту "Хмарні сервіси в освіті" 

у місті Заліщики Тернопільської області 29-30 листопада проходить Всеукраїнський науково-практичний семінар

«Неформальна освіта для дорослих: Хмарні сервіси в освіті як дієвий інструмент для підготовки якісного педагога»,

у якому приймає участь наша делегація. 

29.09.2015
Успішно пройшов олімпійський тиждень
ms1.org.ua

У стінах гімназії успішно пройшов олімпійський тиждень. Дякуємо за активну участь!

11.09.2015
Визначився переможець обласного етапу конкурсу вчитель року

Визначився переможець обласного етапу конкурсу вчитель року з інформатики. 
Відеопрезентацію можна переглянути та прокоментувати тут: http://www.youtube.com/watch?v=dslv80c-Wjo&noredirect=1

11.03.2013
З'явився фільм про юнацький туризм берегами Случі
ms1.org.ua

У червні 2012 року на березі Случі під Мирополем проходив маршрут екологічної експедиції Решильєвського ліцею з міста Одеси. Нещодавно один із керівників цієї експедиції, вчитель фізики Рішельєвського ліцею Павло Андрійович Віктор, завершив опрацювання результатів, закінчив фільм про неї та сторінку на ліцейському сайті.

Адреса сторінки: http://rl.odessa.ua/_For_Letom/_For_EcolExp/EE2012/EERL2012.html
Посилання на фільм:  http://youtu.be/mf6amoD2_6U

28.01.2013
Міністерство освіти визначилося зі структурою нового навчального року
ms1.org.ua

Школярам розписали регламент навчального року

Школярам розписали регламент навчального року

08/08/2012 15:32

Міністерство освіти визначилося зі структурою нового навчального року

Як повідомили «Коментарям» в Міносвіти і науки, молоді та спорту, згідно зі ст.16 Закону України «Про загальну середню освіту» 2012/2013 навчальний рік розпочинається 1 вересня святом - Днем знань - і завершується не пізніше 1 липня.

Навчальні заняття організовуються за семестровою системою: I семестр - з 1 вересня по 28 грудня, II семестр - з 14 січня по 24 (25 для шкіл, що працюють за шестиденним робочим тижнем) травня.

Закінчується навчальний рік проведенням навчальних екскурсій у 1-4 класах (27-30 травня), навчальних екскурсій та практики у 5-8 і 10 класах (27 травня-7 червня) та державної підсумкової атестації випускників початкової, основної та старшої школи.

Державна підсумкова атестація для учнів 4-х класів проводиться з 13 по 21 травня, для випускників 9-х класів - з 28 травня по 11 червня, для випускників 11-х класів - з 27 по 31 травня.

Вручення документів про освіту рекомендуємо провести для випускників 9-х класів 11-12 червня, 11-х класів - 1-2 червня.

Протягом навчального року для учнів проводяться канікули: орієнтовно, осінні з 29 жовтня по 4 листопада, зимові з 29 грудня по 13 січня, весняні з 25 по 31 березня.

З урахуванням місцевих особливостей та кліматичних умов за погодженням з відповідними місцевими органами управління освіти можуть змінюватися структура навчального року та графік учнівських канікул; навчальну практику та навчальні екскурсії за рішенням закладу можна провести в інші терміни  або протягом навчального року.

Як повідомляли «Коментарі», раніше міністр освіти Дмитро Табачник заявив, що  цього року підручники обійшлися дешевше  і вже розвозяться по областям, районам і школам.

Джерело: Comments.UA

08.08.2012
Пропозиція Василя Момота зібрати фото Мирополя
ms1.org.ua

Пропозиція Василя Момота на сайті "Однокласники.ру", цитую:

"...  Мне нужна поддержка. А.Б. Хохлюк выставил старое фото - Замок графа Чапского. Есть хорошая идея с таких вот фото смонтировать фильм "Мирополь 50-70-х годов"  У многих в домашних "архивах", альбомах хранятся старые фото с видами поселка, с людьми на заднем плане, или без людей. Попросить на время, сканировать в хорошем разрешении, а далее дело техники. Фото можно попросить у учащихся, их родителей. Паралельно можно собирать материал  о школе, я думаю многие с большим удовольствием посмотрели бы корпуса старой школы, ее жизнь. Если у Вас есть время, желание, жду Вашего согласия. Ретушь фото, монтаж фильма за мной. Начало положено, у меня есть несколько нужных фото.

Отже всі хто має старі фотографії де зображена наша школа та інші види Мирополя а також бажає щоб ці матеріали увійшли до відеофільму, приносьте фото до кабінету інформатики гімназії у п'ятницю або суботу. Я швидко сканую фотографії та відразу поверну. З підтримкою ідеї Василя Момота та вдячністю всім хто надасть матеріали, Шевчук Петро Георгійович. Мій мобільний 0971271075, моя електронна адреса: p7g@bk.ru.
30.03.2012
Електроний журнал

Йде час, розвивається наука, результатами якої є нові зручності та економія часу.

Адміністрація нашої гімназії зробила великий крок до майбутнього - впровадження на експерементарному рівні електроного журналу.

Цього року в девятих класах використовуються онлайн журнал, а в сьомих - оффлайн.
За результатами вражень і думок вчителів, батьків та учнів буде ставитись питання про використання таких журналів і в інших класах.

19.10.2010
Одну з вулиць Житомира названо
ms1.org.ua

Одна з вулиць Житомира в районі "Корбутівки" отримала назву "Миропільська". Таку ініціативу проявив наш випускник, мешканець Житомира і патріот Миропілля Віктор Солодкий. Подробиці дивіться у фотогалереї.

25.04.2010
До 130-річчя школи...
Дорогі випускники усіх років, учні та вчителі! 19 квітня 2009 року запрацювала на нашому сайті соціальна мережа "В колі однокласників". Всякий хто вже закінчив нашу школу і ті хто ще навчаються, можуть зареєструватися на новій сторінці сайту, вибравши рік закінчення школи вашим класом. Учень (випускник) який перший зареєструється серед випускників свого року закінчення школи, автоматично стає модератором (головним користувачем) свого року випуску.
19.04.2009
Прикрий випадок!
П'ять каналізаційних люків з водопровідних шахт вкадено цієї ночі невідомими особами. Це суттевий матеріально-фінансовий збиток господарству навчального закладу. І найстрашніше те, що відкритий люк є великою небезпекою для життя і здоров'я дітей! Просимо всіх, хто може посприяти виявленню винуватців та поверненню люків на те місце, де вони захищають людей від небеспеки.
09.04.2009
В фотогалереї...
В фотогалереї нашого сайту з'явились нові зображення!
23.03.2009
Зацікавились сайтом
Зацікавились сайтом нашої гімназії вчителі інформатики, що проходять перепідготовку на базі Житомирського інституту післядипломної педагогічної освіти. Відзначено його велике методичне та виховне значення.
23.03.2009
Прекрасні гості
22 січня до нашої гімназії завітали кращі випускники 2008 року: Перепелиця Максим та Козлов Олег! Вони заскучали за рідною школою і передають вітання тим вчителям з ким не вдалося зустрітися.
22.01.2009
Оновлено розклад на ІІ семестр
До уваги учнів та вчителів нашої гімназії. На нашому сайті ви вже можете бачити оновлений розклад уроків на ІІ семестр. Про зміни до розкладу, поки що, можна дізнаватися лише в школі.
18.01.2009

© 2009-2011 Миропільська гімназія
Valid: XHTML | CSS
admin