ms1.org.ua
homemapmail
Меню Пошук по сайту
Опитування
??? ???????? ?? ?????? ???????
???????????
??????
?????????? (??????????)
????????? (?????????)
????????
????????
?????????
?????????
?????????
???????
??????
?????
????????
?????????
???????
?????????
????? (?????????)
??????????
?????
???? ????????
RSS стрічки Рекомендуємо
???????????? ?????? ? ????? ???????
Контакти
13033
Житомирська область,
Романівський район,
смт Миропіль,
вул. Леніна, 45
тел. 9-52-82.
e-mail: mirscl@ukr.net
Погода на тиждень
rp5.ua, Погода в Мирополі
Погода в Мирополі
Статистика
ms1.org.uams1.org.ua
ms1.org.ua
Меню соціальної мережі "У шкільному колі"
Вхід || Реєстрація || Допомога

Допомога в користуванні функціями соціальної мережі "У шкільному колі"

Реєстрація

 1. Для здійснення реєстрації «У шкільному колі» потрібно у меню будь-якої сторінки цієї соціальної мережі натиснути на посилання Реєстрація.(Меню знаходиться зверху, власне під підписом «У шкільному колі»).
 2. У першому вікні системи реєстрації нових користувачів слід вибрати до якої категорії користувачів ви належите. Якщо ви випускник або учень нашої школи - натискайте Випускник(учень). В іншому разі слід вибрати посилання - Гість Миропільської гімназії. Вчителі реєструються за окремою схемою яка в даному випадку не є публічною.
 3. У наступному вікні вам потрібно ввести, у відповідні поля, основні реєстраційні дані. Поля позначені зірочками(*) – є обов’язкові для заповнення.
 4. Далі слід натиснути на кнопку з надписом «Зареєструватись!». Якщо ви ввели всі поля правильно то появиться повідомлення «Реєстрація успішно завершена! Тепер Ви можете авторизуватися» в іншому випадку система видасть повідомлення про те, яку помилку ви допустили.

Вхід та вихід з соціальної мережі «У шкільному колі»

 1. Щоб потрапити до системи «У шкільному колі» у ролі авторизованого користувача, потрібно у меню будь-якої сторінки цієї соціальної мережі натиснути на посилання Вхід.(Меню знаходиться зверху, власне під підписом «У шкільному колі»).
 2. Виберіть свій статус (Вчитель, Гість чи Випускник(учень)
 3. Введіть логін та пароль, які ви ввели при реєстрації, та натисніть на кнопку з надписом «Вхід»
 4. Щоб припинити роботу в системі у ролі авторизованого користувача потрібно у меню будь-якої сторінки цієї соціальної мережі натиснути на посилання Вихід.

Завантаження власного фото(аватора) та редагування профілю(особистих даних)

 1. Щоб змінити чи завантажити аватор(власне фото) чи змінити особисту інформацію, потрібно натиснути на текст сірого кольору «ред.» праворуч від «Мій профіль»(або на «редагувати» напроти «Особиста інформація» на сторінці профілю)
 2. Натиснути на кнопку «Огляд…» напроти напису «Фото» (надпис залежить від браузера) після чого вибрати фото на вашому комп’ютері, та відредагувати потрібну вам інформацію.
 3. Натиснути на кнопку «Зберегти», після чого сайт вам повідомить про зміни(вразі неправильних даних в повідомлені буде сказано, що потрібно відредагувати)

Контактна інформація

 1. Щоб змінити або ввести контактну інформацію, потрібно натиснути на посилання «Контактна інформація» в меню соціальної мережі (або на «редагувати» напроти «Контактна інформація» на сторінці профілю)
 2. Ввести потрібні дані
 3. Натиснути на кнопку «Зберегти», після чого сайт повідомить про внесені зміни

«В Мирополі» - що це, і як з ним працювати

«Всі ми родом з дитинства» і зустріч колишніх однокласників – найзворушливіші хвилини людського життя. Але життєві стежки людей розділених долею та роками перетинаються вкрай рідко. Іноді люди, через багато років, просто не впізнають одне одного. Рано чи пізно кожен хоче, хоч не на довго, повернутися до рідної сторони. Щоб допомогти людям зустрітися і створене поле «Я В Мирополі»
 1. Щоб додати нову дату перебування в Мирополі або видалити застарілу інформацію, потрібно натиснути на посилання «В Мирополі» в меню соціальної мережі (або на «редагувати» напроти «В Мирополі» на сторінці профілю)
 2. На виведеній сторінці ми можемо видалити один із записів натиснувши на червоний хрестик напроти нього.
 3. Щоб додати дату досить заповнити поле «Коментар перебування» та вибрати дати початку та закінчення цього перебування(Постійні мешканці можуть в цих полях уточнити коли і де їх краще зустріти)
 4. Після введення інформації, натисніть на кнопку з надписом «Додати».

Відправка повідомлень, та дії над повідомленнями

Повідомлення надіслані в мережі зручний спосіб сповіщення її учасників.
 1. Щоб надіслати повідомлення слід перейти на сторінку отримувача(це можна зробити найшовши його в списку вчителів, випускників(учнів) або гостів. Списки можна відкрити з меню соціальної мережі)
 2. Далі на сторінці отримувача натисніть на гіперпосилання «Написати повіломлення», що знаходиться під аватором користувача(з правої сторони)
 3. Після чого введіть тему вашого повідомлення та його текст, та натисніть на «відправити». Після чого сайт сповістить про статус повідомлення. У разі успішного відправлення ви опинитесь на сторінці отриманих повідомлень.
 1. Про нові повідомлення можна взнати побачивши кількість їх в душках біля надпису «Мої повідомлення», та перейшовши на цю сторінку натисніть на скорочений текст повідомлення щоб прочитати його повністю.

Класифікація фотоальбомів та форумів

Користувачі системи можуть обмінюватись не лише приватними повідомленнями а й розміщувати в системі інформацію для колективного перегляду. Вона може бути як графічною – фотоальбоми, фото галереї так і текстовою – форуми. Існує три рівня доступу до такої інформації.
 1. Самий загальний – загальношкільний «Фото галерея» - «Фотоальбоми Миропільської гімназії» та «Форум» - «Форум Миропільської гімназії» не мають обмежень перегляду але формувати їх можуть лише зареєстровані та, відповідно, авторизовані користувачі системи. Посилання на загальношкільні «Фото галерею» та «Форум» є у загальному меню сайту.
 2. Для випускників (учнів) одного року існують «Фотоальбом» та «Форум» відповідного року випуску з деяким обмеженням не лише редагування, а й перегляду. Ознайомлюватися з цією інформацією можуть усі зареєстровані і відповідно авторизовані користувачі соціальної мережі «У шкільному колі» а от формувати - лише зареєстровані учні (випускники) певного року. Посилання на «Фотоальбом» та «Форум» є лише на сторінках конкретних користувачів.
 3. Кожному зареєстрованому в системі користувачу надається можливість формувати особисті «Фотоальбоми» та «Форуми». Ознайомлюватися з особисим «форумом» та «фотоальбомом» можуть також усі зареєстровані і відповідно авторизовані користувачі соціальної мережі «У шкільному колі» Посилання на особистий «Фотоальбом» та «Форум» теж слід шукати на сторінках конкретних користувачів.

Створення фотоальбомів

 1. Щоб створити фотоальбом, потрібно натиснути на гіперпосилання «Створити новий альбом» у потрібній фотогалареї
 2. Заповнити потрібні поля та натиснути на кнопку з надписом «Додати»
 3. Після чого можна буде приступити до роботи з тільки що створеним фотоальбомом.

Завантаження фото в альбом

 1. Щоб завантажити фото до фотоальбому, потрібно натиснути на гіперпосилання «Додати фото до альбому» біля потрібного альбому(або на сторінці перегляду альбому).
 2. Вибрати потрібне фото на своєму комп’ютері(фото може бути таких форматів: jpg(jpeg,pjepg), png, gif).
 3. Ввести опис фото.
 4. Натиснути на кнопку з надписом «Додати», та заждати поки не відкриється якась сторінка з повідомленням про статус додавання.

Редагування фото та фотоальбомів

 1. Щоб редагувати фотоальбом, потрібно нажати на гіперпосилання «Редагувати» напроти потрібного фотоальбому
 2. Здійснити зміни та натиснути на кнопку з надписом «Зберегти», після чого сайт повідомить про статус змін
 1. Щоб відредагувати фото, потрібно нажати на гіперпосилання «Редагувати» під потрібним фото (попередньо перейшовши на сторінку «збільшеного» перегляду)
 2. Ввести зміни та натиснути на кнопку з надписом «Зберегти»
 1. Щоб змінити обкладинку фотоальбома, потрібно натиснути на гіперпосилання «Зробити обкладинкою альбому» під фото яке би ви хотіли бачити на обкладинці(попередньо перейшовши на сторінку «збільшеного» перегляду)
 2. Після чого сайт повідомить про зміни.

Створення форумів(тем обговорення)

 1. Спочатку слід авторизуватись в системі, та перейти до сторінки відповідного форуму
 2. Натиснути на посилання «створити нову тему»(з права сторінки, під назвою форума)
 3. Ввести тему та перше повідомлення в цій темі, після чого ввести захисний код з зображення
 4. Натиснути на кнопку «Створити»(або на «Попередній перегляд» щоб побачити як ваше повідомлення буде виглядати на сайті)
 5. Після натиснення на кнопку «створити», сайт повідомить про статус добавлення нової теми

Відповіді в форумі

 1. Щоб додати відповідь на форумі(в якійсь темі) перейдіть до потрібної теми та опустіться донизу сторінки
 2. Введіть в формі текст повідомлення та захисний код
 3. Натиснути на кнопку «Створити»(або на «Попередній перегляд» щоб побачити як ваше повідомлення буде виглядати на сайті)
 4. Після натиснення на кнопку «створити», сайт повідомить про статус добавлення нової відповіді

Редагування особистих форумів та своїх повідомлень в них

 1. Щоб відредагувати своє повідомлення на форумі(в якійсь темі) вам потрібно натиснути на зображення олівця біля вашого повідомлення
 2. Змінити інформацію та натиснути на кнопку «Зберегти»
 3. Після чого сайт повідомить вас про статус змін.
 1. Щоб змінити назву теми, вам потрібно натиснути на зображення олівця напроти потрібної теми
 2. Ввести зміни та натиснути на кнопку з надписом «Зберегти», після чого сайт повідомить про зміни.

Модератори. Хто вони, і, що вони повинні робити.

Соціальна мережа передбачає подальший розвиток, накопичення даних. В деяких випадках потрібно корегувати інформацію подану користувавачами. Мова йде не лише про порушення норм моралі та етики, а й про неуважність та механічні помилки. Саме тому в соціальній мережі «У шкільному колі» передбачено гнучку систему модераторів. Існують модератори двох рівнів. Модератор другого ступеня може робити зауваження та редагувати деяку інформацію випускників лише свого року випуску. Модератор першого ступеня не має таких обмежень.

Модератори можуть відвідувати сторінки, форуми фотоальбоми користувачів та слідити за коректність даних.


© 2009-2011 Миропільська гімназія
Valid: XHTML | CSS
admin