ms1.org.ua
homemapmail
Меню Пошук по сайту
Опитування
Яку професію ви мрієте обрати?
Будівельник
Фермер
Військовий (міліціонер)
Бухгалтер (економіст)
Художник
Музикант
Бізнесмен
Спортсмен
Журналіст
Інженер
Артист
Лікар
Менеджер
Науковець
Педагог
Письменик
Пілот (космонавт)
Програміст
Юрист
інша професія
RSS стрічки Рекомендуємо
Міністерство освіти і науки України
Український центр оцінювання якості освіти - testportal.gov.ua
Контакти
13033
Житомирська область,
Романівський район,
смт Миропіль,
вул. Леніна, 45
тел. 9-52-82.
e-mail: mirscl@ukr.net
Погода на тиждень
rp5.ua, Погода в Мирополі
Погода в Мирополі
Статистика
ms1.org.uams1.org.ua
ms1.org.ua
Меню соціальної мережі "У шкільному колі"
Вхід || Реєстрація || Допомога

>>Форум Миропільської гімназії

Школа майбутнього очима наших учнів.(лише технології та засоби навчання)

17.04.2014 12:38
#1
avator
Янко Наталія Сергіївна
Випускник(учень)
Зовсім недавно нам у навчанні стали допомагати компютери, різноманітні сервіси Інтернету. Підхід учнів до навчання дуже змінився від цього. Пропуную зпрогнозувати, що нового чекає школу у найближчому майбутньому. На цьому форумі вже описано існуючі електронні засоби навчання. Але ми можемо придумати щось нове та передбачити його появу.
21.04.2014 13:00
#2
avator
Романюк Юлія Ігорівна
Випускник(учень)
На мою думку, зовсім скоро з портфелів школярів зникнуть друковані підручники, а замінять їх малі за розмірами, легкі за вагою та зручні у користування планшети (або електронні книги). Також можна припустити, що контроль знань учнів зможе відбуватися у комп'ютерному класі у тестовій формі. На уроках широко використовуватимуться різноманітні мультимедійні засоби навчання, що спостерігається уже і в наш час.
23.04.2014 16:36
#3
avator
Дяченко Вікторія Володимирівна
Гість
Випускник(учень)
Я вважаю, що можливо технології будуть займати важливу роль у нашому житті, та я не думаю, що вони зможуть замінити гниги та зошити. Новітні технології це звісно чудово, та через них ми зможемо зіпсувати зір, якщо будемо користуватися щодня усі сім уроків. Адже якщо ми будемо навчатися за допомогою нових технологі, то забудемо проте, що ми вміємо писати. Особисто я не проти новітніх технологій, але треба їх використовувати не шкодячи при цьому своє здоров'я.
23.04.2014 17:17
#4
avator
Завальна Ірина Олександрівна
Випускник(учень)
Майбутня школа повинна отримувати все необхід­не для навчання, не мати проблем ні з підручниками, ні з обладнан­ням, щоб ні вчителі, ні діти не думали, де дістати б ту чи іншу книгу, а просто прийшли б до шкільної бібліотеки і замовили її. Або вони можуть мати її в електронному варіанті у шкільному комп’ютері або на сайтах бібліотек.
Найімовірніше , комп’ютеризація ще більше проникне в наше життя.
23.04.2014 17:57
#5
avator
Буря Людмила Валеріївна
Випускник(учень)
Мені здається, що скоро навчання у школі повністю відрізнятиметься від того, що ми знаємо сьогодні. Бурхливий розвиток технологій доводить нам те,що скоро техніка, а саме: електронні книги, різноманітні планшети, комп'ютери займатимуть провідне місце в навчанні школяра. Було б дуже добре, якби в майбутньому у кожного учня в школі був свій комп'ютер, на якому він міг би виконувати завдання вчителя, а вчитель за своїм комп'ютером перевіряв би роботу учнів. Це дозволяло б учням краще оволодіти коп'ютерною наукою та заощаджувало б чимало часу. Кожен міг би виконувати завдання індивудуально бе допомоги інших, і міг би виконувати стільки завдань за урок, скільки дозволяють його набуті знання. На мою думку, такий підхід є більш продуктивним.

http://ms1.org.ua/userbars/4.gif
http://ms1.org.ua/userbars/5.gif
http://ms1.org.ua/userbars/2.gif
23.04.2014 19:31
#6
avator
Дяченко Рома Павлович
Випускник(учень)
Так безперечно з розвитком технологій хочеться що б вони допомагали нам у навчані, так це є корисно і допомагає бистро знайти потрібну інформацію, але коли ми перестанем запам'ятовувати те, що щойно бачили ми почнем деградувати, тому я вважаю що тахніку потрібно тримати "на короткому повідку" і використовувати тільки для того, що б знайти новий матеріал чи провірити ту чи іншу інформацію.
23.04.2014 20:00
#7
avator
Янко Наталія Сергіївна
Випускник(учень)
Що до мене, ми всі прекрасно розуміємо, що наука не стоїть на місті, а прогресує у своєму розвитку!
На сьогоднішній день наші учні, на мій розсуд, не мають належного забезпечення ані книгами, ані новітніми технологіями.
Першою причиною цього є недостатньо рівневе фінансове становище окремих сімей, а іншою є недостатня можливість держави в забезпечені навчальних закладів необхідними матеріалами, такими як підручники, посібники, сучасні технології.
Але можливо в найближчому майбутньому все зміниться на краще, і ці проблеми залишаться позаду.
Можливо не буде проблем з наявності книжкових бібліотек,що нададуть право користуватися книжкою кожному учневі. Добре було б покращити навчальні засоби новітніми технологіями, так як у теперішньому світі дуже важко обійтися без них.
З свого боку я хочу запропонувати впроваджуючи нові зміни проводити щорічно зріз знань у тестовому вигляді. Ще хочу наголосити на глибшому вивченні країн світу, а саме: місцевості, визначних мість, вивчення їхніх мов.
Хотілося б трошки і розваг у вигляді різноманітних програм з логічним напрямом(кросворди, ребуси та ін.).
23.04.2014 20:14
#8
avator
Белих Евген Юрійович
Випускник(учень)
На мою думку, новітні технології корисні в нашому житті,вони допомагають знаходити корисну інформацію та використовувати її у різних сферах свого життя. Слід зазначити, новітні технології приносять багато корисної інформації, але завдають шкоди нашому здоров'ю що є основною проблемою в наш час...Якщо у навчанні завжди будуть використовувати різні новітні технології, будуть розвиватися різні хвороби та погіршуватиметься здоров'я. Я вважаю, новітні технології слід використовувати тоді,коли вони потрібні,коли вони зможуть принести корисну інформацію. Власне я за підручники, адже в наш час більшість людей використовуючи новітні технології погіршують свій розвиток.
23.04.2014 21:04
#9
avator
Ковалюк Іван Олександрович
Випускник(учень)
На мою думку, школа як така відживе. Замість неї прийде комп’ютерне навчання з використанням мережних технологій. Підручники будуть замінені планшетами, а учні спілкуватимуться з учителями в режимі WEB-конференцій. Подумайте, скільки часу, коштів і людської енергії можна заощадити. Але це все буде в далекому майбутньому.
23.04.2014 21:25
#10
avator
Турбовська Світлана
Гість
Випускник(учень)
Мені цікаво роздумувати над тим, якою буде школа в майбутньому. На мою думку, вона істотно буде відрізнятися від школи сьогодення. Стрімкий розвиток нових технологій впливатиме на неї. В майбутньму всі учні замість важких книжок носитимуть легкі та зручні планшети або електронні книги. Ми добре знаємо, що такі технології псують нам зір, тому, щоб запобігти цій проблемі будуть використовуватись спеціальні окуляри, які не шкодять здоров'ю. Щодо навчання, то воно буде цікавим. Уроки не будуть проводитися у класах. Наприклад, урок іноземної мови буде проводитися в тій країні, в якій на ній розмовляють. Урок хімії - в певній лабораторії, а урок біології - на природі. Таким чином учням буде цікавіше вивчати ті, чи інші педмети. В майбутній школі оцінок взагалі не буде, а контроль знань буде відбуватися за допомогою тестів. Будуть проводитися різні конференції, наукові експедиції, заходи, спрямовані на розвиток особистостей. Я думаю, що реальна школа майбутнього все ж таки буде кращою, ніж я її собі уявляю.
23.04.2014 22:07
#11
avator
Назарова Ольга Володимирівна
Випускник(учень)
Стрімкий розвиток новітніх технологій готує нас до того, що зовсім скоро важкі та громістські друковані книжги замінять меньші за розміром, легкі за вагою, доступні у використанні електронні книги, планшети чи навіть коп'ютери. Використання технки допоможе перевірити знання кожного індивідуально, а також я думмаю, що навчання буде продуктивніше.
24.04.2014 14:49
#12
avator
Кельман Владислав
Гість
Випускник(учень)
На мою думку наша школа на деякий час залишится такою яка є. Томущо нам потрібни спонсори для всановлення новітніх технологій, щоб кожен учень міг вільно працювати та розвиватися. Мені здаєтся що якщо в нас буде все компютеризовано, то учні нашої гімназії будуть краще розвиватися в ризних сфера, особливо в компютерних сферах та і в школі стане легше вчитися.
30.04.2014 10:38
#13
avator
Шевчук Петро Георгійович
Випускник(учень)
Вже існує деякий досвід впровадження хмарних технологій у навчання. Тож ділюся з деякими посиланнями:
http://stromilo.sch35.com/ (Офіційний блог Стромила Івана Миколайовича)

Семінар-тренінг 30.04.2014
24.05.2014 18:45
#14
avator
Сліпчук Андрій Вікторович
Гість
Випускник(учень)
Я погоджуюся з вище сказаними твердженнями. Від себе можу добавити лише декілька нових технологій, які на мою думку, можливо появляться в майбутньому.
Перша річ яка з'явиться, це парта в яку в строєний сенсорний екран, для того щоб учні більше не тратили свої сили пишучи кожен урок ручкою конспекти, а коли буде так річ вони зможуть пічатати конспекти або ще краще цей гаджет сам буде конспектувати сказвне вчителем, а після цього цей конспект можна буде скинути через електрону почту.
Друга річ, яка може з'явитися це нові дошки, на яких вчителя пояснювали б учням новий матеріал картинками чи цікавими відео презинтаціями.
Я вважаю, що це полегшить навчання в школі.
24.05.2014 18:55
#15
avator
Сліпчук Андрій Вікторович
Випускник(учень)
... Іще хотілося б щоб в Українві учні одного віку навчались в окремій будівлі і класі, щоб не поиходилось їм ходити по поверхам в пошуках потрібного кабінета з одного кінця в другий.
23.04.2017 17:15
#16
avator
DavidAlush
Гість
Випускник(учень)
“To-plan” – является дилером японской фирмы Tokyo Kikaku Hanbai в РФ, занимающейся разработкой и производством натуральных косметических средств, <a href=http://www.to-plan.ru/>японские педикюрные носочки hoshi хоши отзывы</a>, бытовой химии, оборудования для медицины, каждоднечных товаров. Наша фирма ведёт сотрудничество напрямую с изготовителем, что позволяет нам предлагать приемлемые цены на действительно качественную продукцию из Японии.

В каталоге нашей продукции вы найдёте натуральную японскую косметику, товары для здоровья и бытовую химию для дома. Приобрести наши товары <a href=http://www.to-plan.ru/>японский bb крем</a> можно по телефону, указанному у нас на сайте или с помощью e-mail. Всю необходимую информацию по товарам вы найдёте в нашем каталоге товаров. Цены на косметику уточняйте у сотрудников нашей компании посредством формы обратной связи.

To-plan имеет ряд представительств в Российской Федерации, Беларуси и Казахстане. Во избежании приобретения некачественных товаров мы советуем обращаться исключительно к нашим дилерам, список которых вы найдёте на нашем ресурсе <a href=http://www.to-plan.ru/>японская косметика для волос lebel интернет магазин</a>. Качественную косметику из Японии To-plan, бытовую химию и товары для здоровья японских производителей мы предлагаем как оптом, так и в розничных магазинах!
23.04.2017 18:31
#17
avator
DavidAlush
Гість
Випускник(учень)
“To-plan” – официальный дистрибьютер японской фирмы Tokyo Kikaku Hanbai в России, занимающейся разработкой и производством натуральных косметических средств, <a href=http://www.to-plan.ru/>японская косметика из японии</a>, бытовой химии, медицинского оборудования, каждоднечных товаров. Наша компания сотрудничает напрямую с производителем, что даёт возможность нам предлагать очень доступные цены на оригинальную качественную продукцию из Японии.

В каталоге наших товаров вы найдёте ачественную японскую косметику, товары для здоровья и бытовую химию для дома. Купить нашу продукцию <a href=http://www.to-plan.ru/>bifesta японская косметика</a> можно по телефону, указанному на нашем ресурсе или при помощи e-mail. Всю необходимую информацию по нашей продукции вы найдёте в нашем каталоге продукции. Цены на косметику уточняйте у наших специалистов посредством формы обратной связи.

To-plan имеет ряд представительств в России, Беларуси и Казахстане. Во избежании заказа некачественных товаров мы советуем обращаться непосредственно к нашим дилерам, список таковых вы сможете найти у нас на портале <a href=http://www.to-plan.ru/>лучшие японские кремы и сыворотки</a>. Натуральную косметику из Японии To-plan, бытовую химию и товары для здоровья из Японии мы предлагаем как оптом, так и в розницу!

Відповідь

Ваше повне ім'я
Введіть захисний код
захисний код

© 2009-2011 Миропільська гімназія
Valid: XHTML | CSS
admin